Лабораторія нонфікшн

видавець: Лабораторія
Епізодів: 22

Слухати
Підписатися

Лабораторія нонфікшн — перший український подкаст про природу нонфікшн літератури.

В кожному випуску автор подкасту Олександр Панасюк разом з гостем намагаються розібрати основні якості піджанру нонфікшн літератури та обговорюють одну із книг видавництва «Лабораторія».

Проект створений видавництвом «Лабораторія» за підтримки першої аудіобукс книгарні «АБУК».

Слухайте у додатку

Епізоди 22

  • 39 хвилин
  • 21 листопада
Лабораторія нонфікшн

#22 Володимир Павелко ІІ Про інновації в бізнесі, партнерства і відбудову України

Чому компанії із чіткою стратегією, інноваційним продуктом і натхненними лідерами на чолі все одно зазнають невдачі? Як підготувати ринок, якщо ви наважилися створити щось абсолютно нове? І до чого тут партнерство? У двадцять другому випуску подкасту Лабораторія нонфікшн говоримо про книжку Рона Аднера «Широким поглядом. Нова стратегія інновацій» із засновником інтелектуальної агенції TransformWISE Володимиром Павелком. Ця книжка — це захопливе дослідження, яке пропонує новий погляд на такі тріумфи, як стратегія Amazon щодо електронних книг і шлях Apple до домінування на ринку; монументальні невдачі на кшталт Michelin з run-flat шинами і Pfizer з інгаляційним інсуліном. Вона допоможе відкинути старі погляди на ведення бізнесу та скористатися новим потужним набором рамок та інструментів, які примножать ваші шанси на успіх інновацій. Слухайте, критикуйте та пишіть ваші чесні коментарі!

Партнер проєкту аудіобукс книгарня АБУК: https://abuk.com.ua   
Паперова версія книги: https://cutt.ly/fMAI9Zb   
Електронна версія книги: https://cutt.ly/kMA4sVO   
Сайт видавництва: https://laboratoria.pro 
Facebook: https://cutt.ly/EQSSfcD 
Instagram: https://cutt.ly/uQSShmV 
Telegram: https://cutt.ly/RQSSlEO 
Тік Ток: https://cutt.ly/pCVRvrf 

  • 46 хвилин
  • 15 вересня
Лабораторія нонфікшн

#21 Лєна Чиченіна ІІ Про кіно, Альфреда Гічкока і емоції глядача

Ким насправді був Альфред Гічкок — містифікатором чи маніпулятором? Чи чекала б його сьогодні доля Гарві Вайнштейна? І як він пов'язаний із Тік Током? У двадцять першому випуску Лабораторії нонфікшн говоримо про книжку Едварда Вайта «Дванадцять життів Альфреда Гічкока. Історія короля саспенсу» з артоглядачкою Лєною Чиченіною. Едвард Вайт досліджує 12 аспектів життя Гічкока, проводячи читача життєвим шляхом загадкового кінорежисера, починаючи із дитинства. Автор дає змогу зазирнути за лаштунки його творчості та розкриває нам таємничі сторони його персони. Слухайте, критикуйте та пишіть ваші чесні коментарі.


Партнер проєкту аудіобукс книгарня АБУК: https://abuk.com.ua   
Паперова версія книги: https://cutt.ly/JCJtYhn   
Електронна версія книги: https://cutt.ly/ACVE3ZH   
Сайт видавництва: https://laboratoria.pro 
Facebook: https://cutt.ly/EQSSfcD 
Instagram: https://cutt.ly/uQSShmV 
Telegram: https://cutt.ly/RQSSlEO Тік Ток: https://cutt.ly/pCVRvrf 

  • 37 хвилин
  • 28 липня
Лабораторія нонфікшн

#20 Володимир В'ятрович ІІ Про енергетику, її зв'язок з війною та зміни на карті світу

Яким чином енергетика вплинула на російсько-українську війну? Яке енергетичне майбутнє чекає Україну після перемоги? І як деякі європейські країни допустили енергетичну залежність від росії? У двадцятому випуску Лабораторії нонфікшн говоримо про книжку Пулітцерівського лауреата Деніела Єрґіна «Нова карта світу» із народним депутатом та істориком Володимиром В'ятровичем. На перетині енергетики, політики та історії автор подає всеохопну панораму масштабних змін, які торкнуться чи не кожну країну світу. Він застерігає: війни за світові запаси нафти, газу та вугілля можуть призвести не тільки до екологічної, але й до економічної кризи та викликати енергетичну революцію, метою якої стане пошук альтернативних джерел енергії. Слухайте, критикуйте та пишіть ваші чесні коментарі.

Партнер проєкту аудіобукс книгарня АБУК: https://abuk.com.ua   

Паперова версія книги: https://cutt.ly/DHx1y4V  

Електронна версія книги: https://cutt.ly/FHx1gbg   

Сайт видавництва: https://laboratoria.pro  

Facebook: https://cutt.ly/EQSSfcD  

Instagram: https://cutt.ly/uQSShmV  

Telegram: https://cutt.ly/RQSSlEO 

  • 48 хвилин
  • 16 травня
Лабораторія нонфікшн

#19 Олексій Гарань ІІ про нерівність, соціальне розшарування та різницю між українцями та росіянами

Цей випуск подкасту Лабораторії нонфікшн був записаний 23 лютого. За декілька годин почалася війна. У дев’ятнадцятому випуску ми разом з Олексієм Гаранем, доктором історичних наук, професором кафедри політології Києво-Могилянської академії, науковим директором Фонду «Демократичні ініціативи» імені Ілька Кучеріва поговорили про те, як живуть суспільства та звідки з’являється нерівність. Привід поговорити про це нам дала книга «Каста. Витоки наших невдоволень». Її написала Ізабель Вілкерсон — американська журналістка і авторка бестселеру «Теплота інших сонць: епічна історія американської міграції». На цей раз Вілкерсон розповідає історію расової дискримінації, перш за все — в американському суспільстві. Здавалося, для України ця тема не дуже близька. Але правила відносин між «вищими» чи «нижчими» у суспільстві, які формулює авторка, мають універсальний характер. Чому виникає дискримінація? Чим відрізнялося соціальне розшарування в Україні у радянські часи та після прийняття незалежності? Яке місце при визначенні «сильних» та «слабких» займають розум та сила? І нарешті, в чому принципова різниця між Україною та росією? Про все — у дев’ятнадцятому випуску Лабораторії нонфікшн. Слухайте, критикуйте та пишіть ваші чесні коментарі. Партнер проекту аудіобукс книгарня АБУК: https://abuk.com.ua   Паперова версія книги: https://cutt.ly/DHx1y4V  Електронна версія книги: https://cutt.ly/FHx1gbg   Сайт видавництва: https://laboratoria.pro  Facebook: https://cutt.ly/EQSSfcD  Instagram: https://cutt.ly/uQSShmV  Telegram: https://cutt.ly/RQSSlEO 

Нові подкасти

Популярне цього тижня