poster

Олеся Геращенко

Олеся Геращенко (Шамбур) — дослідниця культурології Докторської школи НаУКМА, наукова співробітниця Центру досліджень медіації та діалогу, засновниця громадської організації «Український центр злагоди», авторка онлайн-курсу з управління конфліктами; лекторка освітньої платформи «Prometheus», дописувачка видань «Дзеркало тижня» та «Your Art» на тему ролі мистецтва у конфліктній трансформації.

Подкасти


Епізоди 16

  • 31 хвилина
  • 5 днів тому
(Не)свідоме мистецтво

Анатолій Солов'яненко

#(НЕ)СВІДОМЕ МИСТЕЦТВО Анатолій Солов’яненко, художній керівник Національної опери України Зміни у репертуарі Національної опери після повномасштабного російського вторгнення, гастролі колективу закордоном, постать Чайковського, повернення у репертуар постановки «Ярослава Мудрого» в Національній опері і відкриття нового сезону прем’єрою «Бориса Годунова» у «Ла Скала».
  • 69 хвилин
  • 17 травня
(Не)свідоме мистецтво

Анна Філіппова

#(НЕ)СВІДОМЕ МИСТЕЦТВО Анна Філіппова, культурологиня, незалежна кураторка, членкиня Міжнародного музейного комітету CIMAM Значущість мистецтва «тут і зараз», арт-резиденції за участю представників країни-агресора, евакуація мистецтва, кураторська робота з «оприявлення» мистецтва, листування з художниками. Матеріали виставки «NOTHING WHERE THERE SHOULD BE SOMETHING»  https://www.instagram.com/p/ClI1ODzIBtA/?igshid=YmMyMTA2M2Y=     https://www.facebook.com/100003739712125/posts/pfbid02hWFSN3mhE3Nyb6yXhmsbiKKtLiogwsVra2GU982EoqKQRw9fDZfMHaCqrCZ3jYvil/   http://niki-hannover.org/nothing-where-there-should-be-something/  (опис і без візуального матеріалу)

  • 48 хвилин
  • 10 травня
(Не)свідоме мистецтво

Вадим Денисенко

#(НЕ)СВІДОМЕ МИСТЕЦТВО Вадим Денисенко, виконавчий директор Українського інституту майбутнього «Перевигадування» України, дрібні крокі у суспільному діалозі та питання, які мають бути «табуйованими» в цьому процесі, завищені очікування людей через пропаганду, нагальність переписування історії української літератури та «Як зруйнувати русскій мір». Результати соціологічного дослідження щодо того, що і скільки читають українці - https://news.uifuture.org/zvit-za-rezultatami-onlayn-opituvan/   Посилання на нову книгу Вадима Денисенка «Як зруйнувати русскій мір» - bit.ly/3EP4J1M Автор досліджує виникнення, розвиток та функціонування цього самого русского міра від часів Івана Грозного до сучасності. Це чи не найперше настільки широке дослідження механізмів самовідтворення русского міра. Як змінити ідеологію русского міра? Як розвалити символічні структури? Чи потрібна росіянам свобода?

  • 81 хвилина
  • 3 травня
(Не)свідоме мистецтво

Александер Кроліковські

#(НЕ)СВІДОМЕ МИСТЕЦТВО Александер Кроліковські, митець і волонтер Питання, на які не можна відповісти іншим чином, крім як через мистецтво, український мемплекс, документація відчуттів як практика меморалізації, безперервність культурних практик, сюрреалістичність реальності, повага до крихкості іншого. Посилання, згадані у розмові: Вчитель Александера: https://www.michaelhofstetter.de  Дві роботи Александера в каталозі: https://online.fliphtml5.com/mvwgb/gtps/?fbclid=IwAR3O3npUcb2Gxxd3iy7DMpma2FBwusXzjcG0YGvHYBLitXWN2OjuXpOiBFA#p=162 

Нові подкасти

Популярне цього тижня