Українська правда

Эпизоды: 422

Украинская правда – независимое интернет-издание, которое освещает общественно-политические и экономические события в Украине

Подкасты


Эпизоды 422

  • 69 минут
  • 3 дня назад
Я не встигаю!

"Будь-яка мета зводиться до поведінки": Куди приводять неправильно поставлені цілі і як планувати під час війни

Це другий епізод нового сезону подкасту "Я не встигаю!", в якому керівник відділу подкастів “Української правди” Федір Попадюк та шеф-редакторка сайту "Суспільне Новини" Анастасія Коріновська намагаються стати кращими версіями себе. 

Планувати щось масштабне на рік було не просто і в мирне життя — ще складніше це стало в умовах повномасштабної війни, коли горизонт планування стиснувся до кількох тижнів, а досягнення глобальних цілей може обірватися зі звуками повітряної тривоги.  

У новому епізоді говоримо про планування та довгострокові плани на рік, про всі цілі, задачі та позитивні звички, які ми собі виписали, про те, чи має це сенс, коли війна може різко змінити твоє життя, та про те, як після багаторічних невдач все ж завершити рік якщо не з усіма, то майже усіма поставленими собі цілями.

Гостем цього подкасту стала Марія Фронощук — дослідниця поведінкової науки, консультантка з поведінкових змін та стратегії з понад 10-річним досвідом. Марія є співзасновницею Platfor.ma, української відповідальної консалтингової та медіакомпанія, яка фокусується на позитивних соціальних змінах. Минулого року вона здобула ступінь магістра поведінкових наук у London School of Economics and Political Science (LSE). 

Марія розповість про те, що поведінкова наука каже про довгострокові цілі та задачі, як до них краще підходити? Також поговоримо про мотивацію та чи можна її якось підтримувати на довгій дистанції. 

Нагадуємо, що цей подкаст не змінить ваше життя раз та на завжди – в ньому немає псилоцибіну. Цей подкаст не зробить вас успішними та багатими – бо автори не пройшли дводенні курси з особистого зростання.

Але, можливо, "Я не встигаю!" підтримає вас у ці непрості часи та нагадає, що ви не самотні у своїх проблемах.

  • 45 минут
  • 3 дня назад
Кляті питання

Удари по Одесі та Запоріжжю, ситуація в Бахмуті та Авдіївці, РФ розконсервовує танки Т-54 — головне про війну за тиждень

Кожного тижня автор подкасту "Кляті питання" Федір Попадюк розпитує заступника головного редактора "Української правди" Євгена Будерацького останні важливі події повномасштабної війни з Росією та ситуацію на фронтах.

У новому епізоді:

Обговорюємо нові атаки безпілотниками та удари по Одесі й Запоріжжю, а також те, чому ППО не дуже допоможе прифронтовим населеним пунктам, які обстрілюють з різних РСЗВ та С-300.

Розповідаємо про ситуацію у Бахмуті та у Авдіївці, а також на інших ділянках фронту.

Коментуємо замітку CIT про те, що Росія повертає із баз зберігання старі радянські танки Т-54.

А також пояснимо, що таке збіднений уран і навіщо він потрібен, та поговоримо про постачання Китаєм зброї Росії.

Долучайтесь до "Клубу УП": https://club.pravda.com.ua/?utm_source=main&utm_campaign=pravda_button_ukr

Пропонуйте ваші теми для епізодів: https://galas.fm/episode/f8ad5632-67d6-596c-a0c7-f950127d177a

Дивіться на нас у форматі відео: https://www.youtube.com/watch?v=bOopFsg3Cuo&t=107 

Читайте нас у твітері: https://twitter.com/UP_Podcasts

Підписуйтесь на YouTube з нашими подкастами: https://www.youtube.com/@up_podcasts

  • 38 минут
  • 4 дня назад
Хроніки економіки

Стартапи поклали Silicon Valley Bank. Чи почалася нова фінансова криза?

На світових фінансових ринках неспокійно. Найбільші банки західного світу зазнають краху. На їхній порятунок центральні банки, уряди та регулятори готові витрачати мільярди доларів - усе, аби не допустити паніки серед вкладників та інвесторів.

Банкрутство Silicon Valley Bank - 16-ого за обсягами активів у США - похитнуло довіру у банківській системі не лише у Північній Америці, але й у старому світі. Вже в неділю, 19 березня, стало відомо про крах другого за обсягами активів банку Швейцарії - 167-річного Credit Suisse.

Світова фінансова криза 2008-ого року також починалася з банкрутства американських банків. Та чи повториться подібна криза зараз? І як це може вплинути на Україну? 

Про це ми поговорили з директоркою департаменту фінансової стабільності НБУ Первін Дадашовою.

Детальніше про крах Silicon Valley Bank: https://www.epravda.com.ua/publications/2023/03/13/697947/ 

Детальніше про крах Credit Suisse: https://www.epravda.com.ua/publications/2023/03/20/698252/ 

Ваші враження від подкасту пишіть сюди: https://galas.fm/episode/f8ad5632-67d6-596c-a0c7-f950127d177a 

Підтримати купівлю пікапів для передової: https://www.pravda.com.ua/cdn/cd1/pickup/ 

Клуб УП: https://club.pravda.com.ua/ 

  • 38 минут
  • 5 дней назад
(не)Безпечна країна

Як енергетичний сектор змінився за рік війни та завдяки чому він вистояв? Говоримо з енергетичним експертом Олександром Харченком

З жовтня 2022 року Росія вдалась до нового виду терору — масованих ракетних атак по енергетичній інфраструктурі, намагаючись створити в Україні гуманітарну кризу і залишити мільйони людей без світла та опалення. 

За даними українських урядовців, яких цитує видання Wall Street Journal (https://www.wsj.com/articles/how-ukraine-survived-russias-mission-to-turn-off-the-lights-winter-is-over-and-were-still-here-8668c5f5), Росія випустила понад 850 ракет і ще сотні безпілотників по об'єктах енергетичної інфраструктури України. Попри це і незважаючи на великі масштаби руйнування, вже зараз зрозуміло, що українська енергетична система вистояла. 

У новому епізоді подкасту "(не)Безпечна країна" говоримо про енергетику під час війни з Олександром Харченком — директором Центру досліджень енергетики та експертом з економічної та енергетичної безпеки.

Новые подкасты

Популярно на этой неделе