Тема Освіта

Gap Year

видавець: Gap Year
Епізодів: 55

Слухати
Підписатися

Ти точно знаєш ким хочеш стати?
Чому люди так бояться зупинитись і подумати над тим, чи точно вони займаються тим, чим хочуть? Чому швидко перемикаються зі школи на універ, а потім 5 років хочуть його покинути? Чому працюють на роботах, які їх не роблять щасливими?  У подкасті Gap Year ми намагаємось розібратись у цих питаннях та пробуємо зрозуміти: що робити, коли ти не знаєш куди рухатись далі. Засновник платформи ‒ Іван Омелян, тренер та експерт з розвитку особистості та ведуча подкасту, журналістка і комунікаційниця Ольга Круглій говорять про те, що інколи варто зупинитись і зробити gap.

Слухайте у додатку

Епізоди 55

  • 76 хвилин
  • 4 дні тому
Gap Year

Давай визначайся вже із професією | Олександр та Лєра Педан

У цьому епізоді разом із авторами та ведучими проєкту «Універ Сheck» — Олександром та Лєрою Педан говоримо про вибір професії та університету, чому батьки тиснуть на дітей у цьому виборі та як діяти, коли тебе змушують вступати. А також про «престижні» спеціальності, непопулярність коледжів і проблеми профорієнтації. Лєра та Саша поділилися своїми рекомендаціями, як все таки визначитись із тим, ким ти хочеш стати, коли виростеш.

п.с. цей епізод буде корисний не лише тим, хто вступає)

Ведуча: Оля Круглій: https://www.instagram.com/kruhliy/ Монтаж: Ілля Горобцов: https://instagram.com/iluxa0517
Олександр Педан: https://www.instagram.com/pedanos/ Лєра Педан: https://www.instagram.com/pedanlera/
YouTube-канал «Педан може»: https://www.youtube.com/channel/UCzKMx2J12XtHOCZiEbUpIYw

  • 67 хвилин
  • 16 вересня
Gap Year

Освіта у війну. Чи провалився вступ 2022 і що не так із Шкарлетом? | епізод із Анастасією Бречко

У цьому епізоді говоримо про освіту, особливості цьогорічної вступної кампанії, про її недоліки та непрозорість мультипредметного тесту. А також, чи точно нам потрібна вища освіта в умовах війни і пандемії, що буде з поколінням, яке здобуває знання дистанційно під звуки ракет. Та що Міністерство освіти може робити вже сьогодні, аби освіта стала міцним фундаментом для відбудови України. Про все це ми поговорили із вчителькою українською мови та літератури, авторки YouTube-каналу #будніучілки, Анастасію Бречко

Гостя: Анастасія Бречко: https://www.instagram.com/brechaaaaa/
Ведуча: Оля Круглій: https://www.instagram.com/kruhliy/
Монтаж: Ілля Горобцов: https://instagram.com/iluxa0517

  • 56 хвилин
  • 3 вересня
Gap Year

Знайди собі нормальну роботу| про гумор, як професію, Вадим Дзюнько

Незвичний, але тим і цікавий епізод, де ми говоримо про те, чи можна заробити творчістю на життя, і чи бувають несерйозні професії. Наш новий гість — стендап-комік, Вадим Дзюнько вже близько 6 років займається гумором, і останні роки це його основне місце роботи, щоправда без трудової і стажу, зате із задоволенням, що ти на своєму місці. Оля поговорила з Вадимом про те, як обирав майбутню професію, чому проміняв журналістику і футбол на комедію, як батьки та оточення сприймають його професію та що робити людям, які хочуть робити те, що люблять, але через фінансову складову не обирають мрію.

Дякуємо за студію: https://www.instagram.com/stand_up_battle_club/
Вадим Дзюнько: https://www.instagram.com/vadimdziunko/
Оля Круглій: https://www.instagram.com/kruhliy/

  • 61 хвилина
  • 19 серпня
Gap Year

Витрачати гроші і не тривожитись | фінансова грамотність і війна з Яною Федорякою

Всіх лякає стрибок валюти, інфляція, розмови про складну осінь та зиму. Для того, аби впоратись з цією тривожністю необхідно грамотно керувати власними ресурсами, особливо впродовж кризи. У цьому епізоді ми говоримо про те, як витрачати та заощаджувати гроші під час війни, на що доцільно витрачати кошти, і як розподіляти їх ще і на волонтерство. А також про підвищення зарплати та гонорару під час війни, і як найкраще фінансово підготуватись до зими — Оля Круглій та експертка з фінансової грамотності Яна Федоряка розібрали це у новому епізоді.
Гостя: Яна Федоряка: https://www.instagram.com/yana_fedoriaka/ Школа фінансової грамотності для дітей і молоді: https://www.instagram.com/fin4youth/
Ведуча: Оля Круглій: https://instagram.com/kruhliy
Монтаж: Ілля Горобцов: https://instagram.com/iluxa0517

Нові подкасти

Популярне цього тижня